Pływanie maluszków - fakty


Wszyscy wiemy, że pływanie korzystnie wpływa na zdrowie, ale możesz czuć się nieco przestraszona przed wyprawą na basen w towarzystwie swojego maluszka. Nie obawiaj się! Wiedza i pewność, której dzięki niej nabierzesz, zapewnią Tobie i Twojemu maluszkowi nieprzerwaną wodną zabawę!

Dlaczego warto popływać z maluszkiem?
Pływanie to przede wszystkim ćwiczenie fizyczne dla Ciebie, które zapewni Ci zalecane 30 minut dziennej aktywności oraz wzmocni Twoje mięśnie, serce i płuca.
Regularne pływanie ma pozytywny wpływ na zasypianie i odżywanie dzieci oraz rozwija ich umiejętności interpersonalne.


„Pływanie fantastycznie wpływa na zacieśnienie więzi między Tobą a dzieckiem i jest nieocenione przy rozwijaniu interakcji społecznych pomiędzy dziećmi oraz dziećmi a rodzicami. Dziecko będzie zachwycone nieograniczoną swobodą ruchów, której potrzebuje w czasie rozwoju mięśni i koordynacji. Nauczy się również cennych umiejętności dbania o bezpieczeństwo, które uczynią je bezpieczne w wodzie na długie lata!”


Możesz zabrać swoje dziecko na pływalnię bez względu na jego wiek czy poddanie szczepieniom.
Jakiej zachęty jeszcze potrzebujesz? Upewnij się, że masz w torbie majteczki Huggies Little Swimmers, znajdź najbliższy Basen Przyjazny Maluchom i wskakuj do wody!